Tacair Sonraí Trascríobh Taifead Leighis do Thionscadail AI & ML

Tacair Sonraí Trascríobh Taifid Leighis lasmuigh den tseilf chun do Thionscadal AI um Chúram Sláinte a Jumpstart.

Sonraí trascríobh taifead leighis

Plug-i na sonraí leighis a bhí tú in easnamh inniu

Faigh na Sonraí Trascríobh Taifead Leighis ceart Do Do AI Leighis

Déan do mhúnla AI leighis a oiliúint go cruinn le sonraí oiliúna is fearr sa rang. Tagraíonn taifid leighis tras-scríofa do thrascríobh chomhrá idir an dochtúir agus an othar, tras-scríobh tuarascálacha leighis agus measúnú leighis. Cuidíonn sé le stair leighis an othair a mhapáil le haghaidh cuairteanna amach anseo agus feidhmíonn sé freisin mar phointe cosanta do na dochtúirí. Déanann ár gcatalóg sonraí Lasmuigh den tseilf sé éasca duit sonraí oiliúna leighis a bhfuil muinín agat astu a fháil.

Taifid Leighis Tras-scríofa Lasmuigh den Seilf:

  • Trascríobh 257,977 uair an chloig de Dheachtú Lia Fíor-dhomhain ó 31 speisialtacht chun samhlacha Urlabhra Sláinte a thraenáil
  • Taifid Leighis Tras-scríofa Éagsúla - Tuarascáil Oibriúcháin, Achoimre Scaoilte, Nóta Comhairliúcháin, Nóta Iontrála, Nóta RÉ, Nóta Clinice, etc.
  • PII Fuaime Athraithe & Athscríbhinní a chloíonn leis na Treoirlínte um Chuan Sábháilte i gcomhréir le HIPAA
SpeisialtachtThart. Líon na dTaifead LeighisThart. Líon na gCarachtar
Leigheas Péine1135,515
Máinliacht Podiatric241,08,258
Máinliacht phlaisteach - speisialtacht1836,04,359
Cúnta Lia.381,27,349
Teiripeoir Fisiciúil1,71346,81,870
Leigheas Fisiciúil & Athshlánú23,5235,77,01,697
pediatrics9,2714,26,54,058
Máinliacht phéidiatraiceach2390,525
Speisialtacht péidiatraiceach68220,63,509
Péidiatraiceach pulmonology401,58,625
Fiaclóireacht Phéidiatraice4208,99,253
Paiteolaíocht43,4622,76,60,828
PANP1,45,96044,53,32,915
Podiatracht12,0563,91,63,411
Bainistiú Péine3062,650
Otolaryngology19,5483,95,00,098
Osteopathic5,5661,36,79,541
Ortaipéideach1,45,05327,75,08,345
Ortaipéidic & Leigheas Spóirt3,1651,43,93,798
Máinliacht bhéil1332,527
Máinlia Béil & Mascaille818,733
Oftailmeolaíocht19,2994,48,44,680
CÚRAM OIBRIÚCHÁIN513,637
oinceolaíochta82,30029,63,70,809
Teiripeoir Saothair682,38,853
Máinliacht2,36,78864,27,35,680
Cúram Créachta2115,82,123
Soithíoch/Ginearálta2684,11,007
SUIRBHÉ VASCULAR1566,74,129
Úireolaíocht96,93413,55,27,616
Máinliacht gastrointestinal uachtarach581,80,361
Anaithnid7,48,0541,69,50,98,900
Tráma & ortaipéidic1,30853,08,512
Trasphlandú321,28,670
Máinliacht thoracach371,53,325
Leigheas thoracic271,64,106
Speisialtacht máinliachta29010,14,789
Cúntóir Lia Máinliachta34,315
Leigheas saothair76334,76,696
Leigheas Spóirt491,48,200
Teiripe Urlabhra3279,81,803
Réamaiteolaíocht1244,32,080
Cónaitheach64119,90,867
Athshlánú30,0789,61,87,590
Raideolaíocht6,30,98364,19,87,812
Scamhógach64,36815,66,29,273
síciteiripe (speisialtachta)22929,61,345
Síciatracht70,26935,10,76,474
FREASTAL CÚRAIM PRÍOMHAÍOCHTA727,134
Leigheas coisctheach1914,35,298
Fiaclóireachta1,23329,74,753
Go ginearálta31313,77,179
Gaistreintreolaíocht62,15812,79,38,968
Cleachtas Teaghlaigh2,49869,42,820
Cleachtóir Altranais Teaghlaigh9,0181,86,24,462
Leigheas Teaghlaigh2,63,48053,40,93,592
Inchríneolaíocht3,21291,07,557
Speisialtóir Seomra Éigeandála37812,72,557
Éigeandála62,25616,24,31,343
Cúntóir Lia ED7031,316
Cluas, Srón Agus Scornach65820,74,977
Raideolaíocht Diagnóiseach7,59172,68,441
Dermatology3,47462,28,845
Cleachtadh fiaclóireachta ginearálta2599,740
Cúram Criticiúil9,6453,42,13,951
Fiseolaíocht chliniciúil16010,03,807
Haemaiteolaíocht chliniciúil27,546
Máinliacht cardashoithíoch1055,321
Cardashoithíoch1227,06,280
Cairdeolaíocht15,66,7213,20,98,50,575
APRN1,69354,36,558
Ainéistéisigh921,300
Anesthesiology22,2804,80,25,191
Ailléirge agus Imdhíoneolaíocht22,20248,273,220
Timpiste & éigeandáil359723,866
IH-Sláinte Thionsclaíoch94527,57,753
OB / GYN42,73911,41,18,874
Cleachtóir Altra – Teaghlach1132,81,032
Cleachtóir Altra43227,19,033
Néarmháinliacht75531,46,223
Néareolaíocht17,7864,90,64,199
Neuro/TBI1,15751,42,035
Neamhrolaíocht39,82110,14,22,013
Leigheas1223,68,833
Oinceolaíocht leighis674,87,088
Leigheas Inmheánach, Leigheas Scamhógach, Leigheas Cúraim Chriticiúil Agus Leigheas Codlata1022,10,331
Leigheas Inmheánach agus Neifreolaíocht1115,19,283
Leigheas Inmheánach6,23,0721,74,14,86,763

Iomlán

5,172,76611,331,920,127
Ospidéalach1,49344,03,854
Oispís & Leigheas Maolaitheach412,10,206
DÉANAMH197,869
Haemaiteolaíocht - Oinceolaíocht39411,20,038
Gynecology2598,953
GI55018,71,706
Leigheas Seanliachta5,3231,57,49,785
Máinliacht ghinearálta2,22089,65,239
Máinlia Ginearálta89314,11,292
Síciatracht Ghinearálta361,18,388
Leigheas ginearálta32711,91,224

Déileálaimid le gach cineál Ceadúnaithe Sonraí .i. téacs, fuaim, físeán nó íomhá. Is éard atá sna tacair sonraí tacair shonraí Leighis le haghaidh ML: Tacar Sonraí Deachtú Lia, Nótaí Cliniciúla Lia, Tacar Sonraí Comhrá Leighis, Tacar Sonraí Trascríobh Leighis, Comhrá Dochtúir-Othair, Sonraí Téacs Leighis, Íomhánna Leighis - Scan CT, MRI, Ultra Sound (riachtanais saincheaptha ar bhonn bailithe) .

Shaip déan teagmháil linn

Ní féidir leat an rud atá uait a fháil?

Tá tacair shonraí leighis nua eis-an-seilf á mbailiú thar gach cineál sonraí 

Déan teagmháil linn anois chun deireadh a chur le do imní maidir le bailiú sonraí oiliúna cúram sláinte

  • Trí chlárú, aontaím le Shaip Beartas Príobháideachais agus Tearmaí Seirbhís agus mo thoiliú a thabhairt chun cumarsáid margaíochta B2B a fháil ó Shaip.